کد خبر : 204692
تاریخ انتشار : پنجشنبه 26 آبان 1401 - 17:28

دانلود زیرنویس فیلم Master of Light 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Master of Light 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Master of Light 2022 صحبت کردن در مورد مادرم بسیار پیچیده است، اما او جایی است که قدرت من از آن سرچشمه می گیرد. مادرم در شانزده سالگی مرا داشت و در ده سالگی یتیم بود. او اولین کسی بود که من را کاملاً دوست داشت و اولین کسی بود که من

دانلود زیرنویس فیلم Master of Light 2022 صحبت کردن در مورد مادرم بسیار پیچیده است، اما او جایی است که قدرت من از آن سرچشمه می گیرد. مادرم در شانزده سالگی مرا داشت و در ده سالگی یتیم بود. او اولین کسی بود که من را کاملاً دوست داشت و اولین کسی بود که من را کاملاً طرد کرد. ما با هم بزرگ شدیم، آنقدر که مردم فکر می کردند ما خواهر و برادر هستیم.»

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Master of Light 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Master of Light 2022 این همان چیزی است که الگانس براتون، نویسنده/کارگردان، در مصاحبه اخیرمان درباره اولین فیلم دردناک شخصی خود، «بازرسی» به من گفت، که بر اساس تجربه خودش از کشف قدرت درونی خود در حین خدمت در تفنگداران دریایی است. احساس بی ارزشی او توسط مادرش به او القا شد و مادرش پس از اینکه فهمید همجنسگرا است او را رد کرد، با این حال این خیانت باعث نشد که براتون او را دوست نداشته باشد یا بخواهد رابطه آنها را اصلاح کند. او می‌دانست که این قدرتی بود که برای آوردن او به دنیا و مراقبت از او، علی‌رغم تمام مشکلاتی که در برابر او وجود داشت، مهار کرد که به استقامت او در سفر به سوی پذیرش خود دامن زد.

داستان او بازتاب داستان جورج آنتونی مورتون است، موضوع مستند هیجان‌انگیز رزا روث بوستن به نام «استاد نور» HBO، که توضیح می‌دهد که چگونه مادرش در سن پانزده سالگی او را دوست داشت و برای او مانند یک خواهر بود. او فقط می‌دانست چگونه با فروش مواد مخدر زندگی فرزندش را تامین کند، شیوه‌ای که باعث شد جورج برای بیش از ۱۱ سال در زندان فدرال حبس شود، و تمام بیست‌سالگی‌اش را به دلیل داشتن دو اونس کراک به سرقت ببرند. تنها سال‌ها پس از آزادی، خواهران و برادرانش به او اطلاع می‌دهند که احتمالاً مادرش او را برای خدمت آماده کرده است. این نوعی خیانت است که فیلم‌های دیگر آن را به عنوان محور اصلی آن انتخاب می‌کنند، اما «استاد نور» به جای تخریب یک زندگی، درباره بازسازی یک زندگی است. همانطور که مورتون به برادرزاده جوانش دستور می دهد: “من آنچه برای من اتفاق افتاده نیست، بلکه آن چیزی هستم که انتخاب می کنم.”

دانلود زیرنویس فیلم استاد نور ۲۰۲۲ درست همان طور که براتون درد خود را در هنر خود جابجا کرد، مورتون سال های خود را پشت میله های زندان گذراند تا هنر خود را به عنوان یک نقاش خارق العاده بر اساس سنت الهام هنری خود، رامبراند، تقویت کند. خود فیلم به طرز شگفت انگیزی توسط یورگن لیس ساخته شده است، که با دوگانگی نور و تاریکی بازی می کند که هم در کار و هم در مبارزات شخصی مورتون بیان شده است، در حالی که او مرز بین اشغال دنیای هنر و وجود فقیرانه مادرش را طی می کند. با این حال بوستن و تدوینگرش افرایم کرکوود نیز فیلم را مانند پرتره ای ساختار می دهند که با اضافه شدن هر جزئیات به بوم، تنها به تدریج خود را نشان می دهد.

زیرنویس فیلم Master of Light 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Master of Light 2022 جدای از چند کارت عنوان که مکان‌هایی مانند زادگاه مورتون در کانزاس سیتی، میسوری را مشخص می‌کنند، فیلم هرگز نام اعضای خانواده مورتون را روی صفحه نمایش نمی‌دهد یا رابطه آنها را با یکدیگر مشخص نمی‌کند، و ما را مجبور می‌کند برای تکمیل خانواده به مهارت‌های شنیداری خود تکیه کنیم. درخت در لحظات پایانی فیلم، احساس می‌کنیم که به درک واضح‌تری از هر فردی از زندگی مورتون که برای نقاشی انتخاب کرده است، رسیده‌ایم، از جمله شریک فداکارش اشلی، که تربیت او کاملاً متفاوت از تربیت مورتون بود، که گهگاه باعث ایجاد اصطکاک بین آنها می‌شود. او را از کمک به مادر خود ویرانگرش برحذر می دارد.

راجر راس ویلیامز، یکی از تهیه‌کننده‌های فیلم، یکی از شگفت‌انگیزترین فیلم‌هایی را که در مورد قدرت دگرگون‌کننده هنر دیده‌ام کارگردانی کرد، «Life Animated» در سال ۲۰۱۶، که راه‌هایی را بررسی می‌کند که فیلم‌های دیزنی به یک مرد اوتیسمی کمک می‌کنند تا با محیط اطراف ارتباط برقرار کند. دنیایی که زمانی دور از دسترس به نظر می رسید. «استاد نور» به همان اندازه عمیق و روشن‌فکر است که نشان می‌دهد نقاشی چگونه نقش درمانی در زندگی مورتون داشته است و او را قادر می‌سازد تا با خشم خود از سیستمی که برای به دام انداختن مردم در موقعیتش طراحی شده است دست و پنجه نرم کند. هدف اعلام شده او این است که سنت های هنری آینده را که “افراد آفریقایی تبار نقشی شرافتمندانه در آن نداشته اند” در طول قرن های گذشته به آینده منتقل کند.

زیرنویس فیلم استاد نور ۲۰۲۲ یک تابه ۳۶۰ درجه خیره کننده در اطراف مورتون وجود دارد که در حال قدم زدن در موزه هنر است و او خود را از هر طرف توسط قاب قاب شده قفقازی ها احاطه کرده است. او تجربه خود را از اینکه در اوکلاهاما غل و زنجیر شده بود با قرار گرفتن در یک بلوک حراج مقایسه می کند زیرا زندانش برای او انتخاب شده بود. بسیاری از تکان‌دهنده‌ترین لحظات فیلم بر تعاملات مورتون با برادرزاده‌اش متمرکز است، که ترس خود را در پرتو قتل‌های وحشتناک سیاه‌پوستان به دست پلیس که به جنبش زندگی سیاه‌پوستان مهم است، ابراز می‌کند. مورتون استدلال می‌کند که در واقع این جنایتکاران سفیدپوست هستند که از غول درون افرادی مانند برادرزاده‌اش که اکنون از خواب بیدار شده است می‌ترسند، و دیدن این هنرمند جوان که آهنگ‌های رپ را به عنوان راهی برای مقابله با شیاطین خود می‌نویسد، شگفت‌انگیز است.

زیرنویس Master of Light 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس استاد نور ۲۰۲۲ وقتی فیلم بوستن را تماشا می کردم، مدام به یاد آنچه براتون در مورد قدرت یافتن در بخشش به من می گفت، می افتم. او به من گفت: «اگر تمام اتفاقات رخ داده را حفظ کرده بودم، اینجا نبودم. “من در جایی در یک بار ناراحت می شوم، دیوانه از دنیا.” تصور می‌کنم مورتون همین احساس را دارد، و در واقع، لحظه‌ای در «استاد نور» وجود دارد که در آن به نظر می‌رسد که او آماده است تا برای همیشه رابطه‌اش را با مادرش قطع کند، زیرا از تلاش‌های ظاهری مادرش برای جلوگیری از موفقیت او عصبانی است. زندگی با این حال او بعداً به درمانگرش می‌گوید که در نهایت می‌خواهد مادرش را باور کند، مادرش اتهامات فرزندانش را مبنی بر فرستادن پسرش به زندان در ازای اجتناب از حبس خودش رد می‌کند. از بسیاری جهات، این فیلم با در نظر گرفتن اینکه چگونه هر دو فیلم نگاهی غیرمعمول صریح و غیرعاطفی به اینکه چگونه می توان در مواجهه با رد شدن استقامت کرد، با «بازرسی» براتون، حساب مضاعفی را به همراه داشت.

«آیا آشکار نیست که زشتی این همه زیبایی نهفته است؟» مورتون در لحظات پایانی فیلم، درست قبل از اینکه زیبایی را به طور کامل روی بوم او ببینیم، می پرسد. آنجا در مواجهه با مادرش است که میل خودش به عشق ورزیدن و دوست داشته شدن او را به این زمین کشاند و امتناع او را از رفتن او وادار کرد، حتی با وجود موانع و نابرابری های بی شماری که روزانه با آن روبرو بود. عکس بوستن بینندگان را به فکر همه چیزهایی می‌اندازد که حاضر به بخشش نبوده‌اند، و همه چیزهایی که می‌توانستند وقتی آن چمدان را از روی شانه‌هایشان بیرون انداخته‌اند، به دست آورند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی حرفه ای

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح