کد خبر : 196258
تاریخ انتشار : جمعه 12 فروردین 1401 - 18:35

دانلود زیرنویس فیلم Bheeshma Parvam 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Bheeshma Parvam 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Bheeshma Parvam 2022 یک فیلم اکشن و مهیج گانگستری به زبان هندی محصول سال ۲۰۲۲ به زبان مالاییلامی به تهیه کنندگی و کارگردانی امل نیراد است که ماموتی در نقش اصلی به همراه بازیگران مکمل شامل سوبین شهیر، سرینات بهاسی، نادیا مویدو، و نادیا مویدو بازی می کند. تام چاکو، فرهاان فاسیل،

دانلود زیرنویس فیلم Bheeshma Parvam 2022 یک فیلم اکشن و مهیج گانگستری به زبان هندی محصول سال ۲۰۲۲ به زبان مالاییلامی به تهیه کنندگی و کارگردانی امل نیراد است که ماموتی در نقش اصلی به همراه بازیگران مکمل شامل سوبین شهیر، سرینات بهاسی، نادیا مویدو، و نادیا مویدو بازی می کند. تام چاکو، فرهاان فاسیل، دیلش پوتان، جینو جوزف، آناغا و سودو نیر. این فیلم توسط امل نیراد و دوادات شاجی نوشته شده است و راویسانکار به عنوان فیلمنامه نویس اضافی معرفی شده است. مانو خوزه با نام مستعار RJ Murukan دیالوگ های اضافی را نوشته است.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/bheeshma-parvam-2022/

Bheeshma Parvam Box Office Day 6: Mammootty Starrer Becomes The Highest-Grosser Of 2022 In Kerala, Crosses The 50-Crore Global Mark

زیرنویس فیلم Bheeshma Parvam 2022 این فیلم در ۳ مارس ۲۰۲۲ در سینما اکران شد. این فیلم بسیاری از رکوردهای باکس آفیس را برای یک فیلم مالایالام شکست و در عرض چهار روز از مرز ۵۰ کرور روپیه (۶.۶ میلیون دلار آمریکا) عبور کرد. این فیلم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و از بازی‌ها، کارگردانی، فیلمبرداری، دیالوگ‌ها و امتیاز پس‌زمینه تمجید شد.

در سال ۱۹۸۸، کوچی، در روز تولد برادرزاده‌اش، مایکل، دان خانواده آنجوتی که پس از مرگ پسر بزرگ خانواده آنجوتی، پیلی به عنوان پسر دوم، سرپرستی خانواده را بر عهده می‌گیرد، ماتای ​​بیکار بود. السا که دوست پسرش توسط خانواده اش به آتش کشیده می شد و پالی، مادر دوست پسر از مایکل برای انتقام گرفتن کمک می خواهد. شیوانکوتی، دست راست مایکل، طبق دستور مایکل، خانواده السا را ​​کتک می زند. تمام خانواده خانواده آنجوتی برای تولد بچه پیتر دور هم جمع شدند.

همسر پیلی، فتیما، که بعداً با علی ازدواج کرد و صاحب دو پسر (اجاس و امی) شد، به دلیل مخالفت سایر اعضای خانواده مجبور به ترک خانه خانواده آنجوتی شد، اما آنها برای مایکل عزیز بودند. گذشته هولناکی که در آن مایکل کسانی را که دوستش علی را کشتند، به ترس مایکل از همه اعضای خانواده آنجوتی می افزاید. مایکل آمی را احضار کرد و سپس برای کسب و کار کافه اش که در دست پیتر و پل بود به او پیشنهاد داد. بعداً، پیتر و پل به مایکل نزدیک می‌شوند تا در مورد این موضوع صحبت کنند. اما، مایکل پیتر و پل را دیگر از انجام تجارت برای خانواده آنجوتی منع می کند، زیرا این کار فقط باعث ضرر برای خانواده می شود. این باعث افزایش نفرت پیتر و پل نسبت به مایکل می شود. جیمز، برادر مولی و عضو پارلمان، به مایکل نزدیک می‌شود و از او برای کسب رأی در انتخابات حمایت می‌کند. اما مایکل آن را رد می کند زیرا جیمز هیچ خیری به مردم نکرده است. این باعث عصبانیت بیشتر جیمز با مایکل می شود. جیمز، سیمون، پیتر و پل را به هم نزدیکتر می کند تا به سلطه مایکل در خانواده پایان دهد.

Mammootty's Bheeshma Parvam sets March 3 for theatrical release - GG2

زیرنویس Bheeshma Parvam 2022 جیمز راجان ماداوان نیر، پسر کوچری (یکی دیگر از خانواده‌های بزرگ در کوچی) و یک مرد بزرگ زیرزمینی معروف به بادا راجا از بمبئی را به کوچی می‌آورد. مایکل پدر راجان را به خاطر کشتن علی در گذشته کشت، بنابراین کینه راجان نسبت به مایکل بسیار زیاد بود. در همین حین خانواده آنجوتی متوجه رابطه عاشقانه امی و ریچل می شوند.

منجر به بحث خانوادگی می شود. تصمیم مایکل برای متحد کردن آنها و دخالت در امور دخترش مارتین را عصبانی کرد. بنابراین مارتین با جیمز، پل، سایمون و راجان دست می‌دهد تا مایکل را تحت سلطه خود درآورد. پدربزرگ راجان، ایراپیلا، به او گفت که یکی از فرزندان علی را بکشد تا مایکل را ضعیف کند. سپس آمی در سفر بازگشت پس از باز کردن کافه خود به دستور راجان، پیتر و پل کشته شد. رحیم دوست آمی به آژاس اطلاع می دهد که پیتر و پل ممکن است در مرگ آمی نقش داشته باشند زیرا برخی از افراد در آن نقطه دیده می شوند. آجاس به خانه آنجوتی می آید و پیتر و پل را کتک می زند. مایکل مداخله کرد و آجاس را متوقف کرد زیرا هیچ مدرک صریحی وجود نداشت و به پیتر و پل هشدار داد. سوزان و پسرش ایبل پس از مرگ امی به یک آپارتمان نقل مکان کردند. وقتی مایکل از آپارتمان بازدید کرد، سوزان و شیوانکوتی سوء ظن خود را در مورد دخالت مارتین با خانواده کوچری در مرگ علی و پیلی در میان گذاشتند. این به مایکل کمک کرد تا متوجه شود که مارتین خطرناک ترین مرد خانواده است. پس از بازگشت او از آپارتمان، گروهی از اراذل و اوباش تحت کنترل راجان به طرز وحشیانه ای به مایکل حمله می کنند که در آن شیوانکوتی می میرد. مایکل در بیمارستان بستری شد و پس از سه روز به هوش آمد. مایکل تصمیم می گیرد از شرورهای خانواده انتقام بگیرد.

آجاس به دستور مایکل مارتین را با راندن یک کامیون بر روی او می کشد. پس از آن آجاس با جیمز ملاقات می کند و پرونده ای را به او می دهد که حاوی تمام فسادهای او است. جیمز با تمسخر گفت که من تا ۲ هفته دیگر بیرون خواهم آمد که آجاس در پاسخ گفت که او و مایکل بیرون منتظر او خواهند بود. بعداً پلیس جیمز را دستگیر کرد. آجاس سپس با قربانیان مسن تر پرونده حمله سایمون ملاقات کرد و به آنها گفت که پرونده ای علیه او ثبت کنند. آجاس به خانواده اطمینان می دهد که هیچ اتفاقی برای آنها نخواهد افتاد. سپس سیمون دستگیر می شود. بعد از اینکه آجاس پیتر و پل را پیدا کرد، پیتر را می کشد و به پل دستور می دهد تا کوچی را با خانواده اش ترک کند. سپس راجان به دستور یکی دیگر از غول های بمبئی به نام چوتا راج اعدام شد و مایکل، آجاس و مانی برای تایید مرگ او از آنجا دیدن کردند.

Mammootty و Amal Neerad در ابتدا قرار بود برای دنباله Big B با یکدیگر همکاری کنند. با این حال، این فیلم به دلیل همه‌گیری COVID-19 متوقف شد زیرا قرار بود چندین صحنه در خارج از کشور فیلمبرداری شود. این دو متعاقباً برای بهشم پروام با هم متحد شدند. بهشم پروام پس از ۱۴ سال دیدار مجدد امل نیراد و ماموتی است. تهیه کنندگی این فیلم بر عهده خود امل نیراد کارگردان است.

Aakasham Song Lyrics | Bheeshma Parvam (2022) Malayalam Movie Songs Lyrics | Hamsika Iyer

آهنگسازی آلبوم و موسیقی متن فیلم توسط سوشین شیام انجام شده است. شعر توسط رفیق احمد و وینایاک ساسیکومار سروده شده است. این آلبوم در ۷ مارس ۲۰۲۲ توسط ۱۲۳ Musix Entertainments Pvt منتشر شد. Ltd.

شیام در مصاحبه ای فاش کرد که ساخت موسیقی متن روندی بود که در طول تولید ادامه داشت و توضیح داد: زمانی که تیزر بهشمه پروام را ساختم، این ایده را داشتم که اصلاً به فیلم مرتبط نبود. اما بعد از آن، ما به این فکر کردیم که آن را نیز در فیلم بگنجانیم. بنابراین، اساساً این روندی است که به تکامل ادامه می‌دهد، وقتی یک آهنگ جدید می‌سازید، فکر می‌کنید چرا آن را هم وارد نکنید. وقتی آهنگ Parudeesa را ساختم، به نوعی به من ایده ای درباره موسیقی کل فیلم داد.

آلبوم موسیقی متن، به ویژه آهنگ Parudeesa نقدهای بسیار مثبتی از منتقدان دریافت کرد. ساجین شرجیت از The New Indian Express اظهار داشت که “موسیقی فوری سوشین شیام بین ژانرهای مختلف، از کلاسیک تا معاصر، متناوب می شود و در یک نقطه، یکی از موسیقی های اسپاگتی وسترن انیو موریکونه را تداعی می کند”. منتقد Veeyen  نوشت: “ترکیب موسیقایی جذاب سوشین شیام تأثیر گسترده‌ای بر جای می‌گذارد و آهنگ خوش‌بینانه Parudeesa در میان بسیاری از افراد برجسته است”.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی حرفه ای

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح